Telefony+48 511 407 683Adres:Al. Armii Ludowej 6 Warszawa 00-571 Polska

Teczki na co dzień
Profesjonalne I przydatne dla wszystkich

Wysokiej jakości teczka na dokumenty świadczy o Twoim profesjonalizmie

NASZA OFERTA

Teczki papierowe

Oprócz koszulek na dokumenty, które są przeznaczone do długotrwałego przechowywania dokumentów w folderach, istnieje kilka innych odmian narzędzi do przechowywania.

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów teczek do bieżącego użytku – dzielimy je na teczki papierowe oraz plastikowe teczki harmonijkowe.Wodoodporna teczka z czterema kiszeniami

Zasadnicza różnica w przypadku naszej teczki polega na tym, że posiada ona CZTERY kieszenie. Arkusze A4 lub broszury w zamkniętej teczce trzymają się mocno z trzech stron.

Należy pamiętać, że wszystkie strony folderu są odporne na wymazywanie i wodę. Ma to na celu zapewnienie, że krawędzie teczki nie będą się z czasem strzępić.


Dostosowana do przechowywania w segregatorze

Przewidzieliśmy otwory do różnych typów segregatorów. Od użytkownika zależy, czy otworzy pożądane otwory. Dzięki temu nasza teczka nadaje się zarówno do europejskiego formatu czterootworowego, jak i amerykańskiego trzyotworowego – do formatu Letter.

12 wspaniałych kolorów

Te teczki drukujemy na maszynie Heidelberg XL106-6-LX farbami utwardzanymi promieniami UV. Dzięki temu możemy uzyskać niesamowicie jasne i atrakcyjne kolory.

Przyda się linijka w centymetrach i calach, a także wzory do przeliczania miar na funty, cale i inne. Gwarantujemy, że ta teczka będzie służyła wielokrotnie dłużej niż zwykła.

NASZA OFERTA

Teczki plastikowe

Teczki papierowe służą do odrabiania lekcji lub przygotowywania prezentacji. Jeśli masz dużo prezentacji, zalecamy użycie folderu akordeonowego. Klapy pozwalają na przenoszenie dokumentów o grubości do 1,5 cm.
Folder z zapięciem

Rozmiar wewnętrzny pozwala na przechowywanie nieco większych kartek niż standardowy format A4.
Dostępne w dwunastu różnych kolorach.
Dostarczane z naklejkami do identyfikacji lub bez nich. Na życzenie klienta folder może być zadrukowany własnym logo w jednym lub kilku kolorach.


Teczka jest łatwa w użyciu w każdych warunkach

Foldery te są popularne wśród studentów i uczniów, ponieważ mieszczą zeszyty ćwiczeń, a nawet niektóre podręczniki.

Wygląda to reprezentacyjnie i profesjonalnie.