Telefony+48 511 407 683Adres:Al. Armii Ludowej 6 Warszawa 00-571 Polska

Amazing Interiors
Starting to amaze

Aby uzyskać dobrze zaprojektowaną przestrzeń, którą będziesz mógł cieszyć się przez lata, musisz najpierw znaleźć architekta, który myśli tak jak Ty. Postaramy się przekonać Cię, że jesteśmy właśnie tym, kogo szukałeś.

Aby nasi klienci czuli się komfortowo, oferujemy komunikację w języku polskim, rosyjskim lub angielskim.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wykształconych projektantów wnętrz i przedstawicieli handlowych z różnych regionów.

NASZA OFERTA

Sklep internetowy z wnętrzami
na każdą kieszeń

Jeśli klient nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, nie oznacza to, że musi szukać usługodawcy, który nie ma kwalifikacji, ale jest tani. Możemy zaproponować specjalne rozwiązanie na podstawie wcześniej zaprojektowanego wzoru. Będzie to kosztowało prawie połowę ceny indywidualnego projektu. Ale wciąż to będzie unikalny projekt..Indywidualny autorski projekt

Każdy salon meblowy czy sklep z płytkami ceramicznymi oferuje swoje usługi w zakresie aranżacji wnętrz. Ale… są zainteresowani wykorzystaniem sprzedawanych przez siebie materiałów. Czy chcesz ograniczyć swój wybór asortymentem jednego sklepu?

Pracownia “AMAZING INTERIORS“ skupi się nie na płytkach czy meblach, ale na stylu pomieszczenia. Bauhaus, konstruktywizm, minimalizm – wszystko jest możliwe. Indywidualne podejście pozwala nam szczegółowo zbadać Twoje potrzeby i wkomponować w Twoje wnętrze najbardziej ciekawe rozwiązania.

Oczywiście projektowanie na zamówienie wymaga więcej czasu, ale to zawsze warto.

Projekt aranżacji wnętrz,
ale szybciej i o 40% taniej *

Pakiet dokumentacji będzie kosztował Cię mniej, jeśli dostosujemy jeden z gotowych szablonów do Twojego mieszkania.

Indywidualna aranżacja wnętrz nie jest zadaniem łatwym ani tanim. Dlatego opracowaliśmy specjalną ofertę dla klientów, którzy chcieliby zaoszczędzić, wybierając jedno ze sprawdzonych rozwiązań. Taki projekt wymaga znacznie mniej pracy, ale nawet w tym przypadku otrzymasz absolutnie wyjątkowe wnętrze uszyte na miarę.

* Oferta dostępna dla pomieszczeń od 60 m.kw.